Zoznam kontaktov


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Meno zamestnanca Kontakt
Galanda Martin martin.galanda@apa.sk
Galandová Beatrix beatrix.galandova@apa.sk
Gallo Michal michal.gallo@apa.sk
Gašparetzová Gabriela gabriela.gasparetzova@apa.sk
Gašparovič Pavel pavel.gasparovic@apa.sk
Gašparovičová Lenka lenka.gasparovicova@apa.sk
Gelatičová Viera viera.gelaticova@apa.sk
Gembešová Gabriela gabriela.gembesova@apa.sk
Glončáková Ivana ivana.gloncakova@apa.sk
Glončáková Ivana ivana.gloncakova@apa.sk
Godálová Gabriela gabriela.godalova@apa.sk
Goffa Tomáš Patrik patrik.tomas.goffa@apa.sk
Gofjár Jaroslav jaroslav.gofjar@apa.sk
Gombošová Viera viera.gombosova@apa.sk
Gombošová Viera viera.gombosova@apa.sk
Grajciar Peter peter.grajciar@apa.sk
Grančič Róbert robert.grancic@apa.sk
Granec Martin martin.granec@apa.sk
Grófová Zdenka zdenka.grofova@apa.sk
Guba Igor igor.guba@apa.sk
Gulárová Marta marta.gularova@apa.sk
Gundzová Lenka lenka.gundzova@apa.sk
Guniš Tibor
Guzmická Jana jana.guzmicka@apa.sk
Gvozdiak Vasil vasil.gvozdiak@apa.sk
Gyüreová Nora nora.gyureova@apa.sk
Galan Michal michal.galan@apa.sk
Gajdošová Dana dana.gajdosova@apa.sk
Gerhát Branislav branislav.gerhat@apa.sk
Gregorová Eva eva.gregorova@apa.sk
Glončáková Kristína kristina.gloncakova@apa.sk
Grofčík Miroslav miroslav.grofcik@apa.sk
Galmiš Adam adam.galmis@apa.sk
Gyuránová Gabriela gabriela.gyuranova@apa.sk
Granátová Zuzana zuzana.granatova@apa.sk
Gáboríková Eva eva.gaborikova@apa.sk
Gonda Martin martin.gonda@apa.sk

Logo - PRV SR 2014-2020

Logo - OPRH SR 2014-2020

Miestne akčné skupiny

Banner - ATIS - Agrárne trhové informácie Slovenska

Aktuálne výzvy

Metodický pokyn k zverejňovaniu výziev